Hakkımızda Merak Edilenler.

Ehliyetvakti Sitesi Nedir ?

 Bu web Sitesi Ehliyet Sınav Soruları, Çıkmış sınav Soruları ,Ehliyet E-sınav soruları, Ders Notları,2020-2021-2022 Sınav Soruları, Ehliyet Sorularını içermekte ve tamamen ücretsiz Free Olarak Full hali ile Sunulan Motorlu taşıtlar sınavı Sürücü adaylarına özel hazırlanmış sınav hazırlık Sitesi’dir. Soruların ve sınavların tamamı MEB tarafında daha önceki sınavlarda yer almıştır.

hakkımızda
hakkımızda

Site hakkında Yenilikler

Son güncelle ile birlikte aşağıdaki özellikler geliştirilerek yenilenmiştir.
– Site bekleme ekranı animasyonu yenilendir
– Çerez Politikası Geliştirilerek Sayfa hızları arttırıldı
– Site hakkında Google play üzerinde yorum yapılabilesi için java tabanlı yorum ekranı tasarlandı.
– Sınav Sonuç ekranı yenilendi.
– Görseller iyileştirildi
– Ehliyet sınav soruları 2021 Etkinleştirildi.
– -Ehliyet sınav soruları 2020 Arşiv Alanı Yaratıldı.

Site Edinme ve Ücretlendirme

Ehliyetvakti Sitesi tamamen ücretsiz olup herhangidir kısıtlama olmadan tam sürümünü full olarak yüklenebilmektir. Bu site kapatılabilir vinyet reklamları ve google adsense reklamları içermekte ve gelirinin tamamını bu kanallar üzerinden sağlamakla beraber kullanıcılar hiçbir bedel talep edilmemektedir.

Ülkemizde Millî Eğitim Bakanlığı Tarafından Sürücü Adayları İçin düzenlenen Ehliyet sınavlarına hazırlık için tasarlanmış ve Tüm soruları Geçmiş yıllardaki ehliyet sınavlarında aynıları çıkmış soru havuzundan oluşmaktadır. Mobil Site İçerisinde Tüm derler Ayrı başlıkta yer almakta ve sürücü adayları kendilerini eksik gördükleri derslere özel soruları çözerek eksik yanlarını giderebilmektedir. Bu dersler aşağıdaki gibi mobil sitemiz içinde yer almaktadır. Sorular Her derse Özel testler 10 sorulu hızlı çözüm için 25 sorulu ve de Gerçek sınav için deneme yapmak üzere 50 sorulu olarak hazırlanmıştır.bu konu hakkında yazılar hazırlanacaktır bu ahval üzere seçilen sorular hem ehliyet sınavı için hem de gerçek yaşamda acil durumlarda karşısında gerekli müdahale yapılabilmesi için özenle seçilmiştir. Site içerisinde çıkma ihtimali en yüksek sorular seçilmiştir.son 10 yılın çıkmış sınav sorularına bakılarak istatistiki olarak en çok sorulan sorular yer almaktadır.soruları inceledikten sonra lütfen hakkımızda  yorum yapın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.